Z dôvodu dovolenky v dňoch 23.04.2024 - 30.04.2024 nebudeme expedovať objednávky. Všetky objednávky odošleme po 30.4.2024.

O nás

Volám sa Annamária Knapová, k postcrossingu (čo je to postcrossing nájdete tu) ma priviedla moja kamarátka v roku 2021, od toho času som rozposlala vyše 300 pohľadníc do sveta aj domova. Láska k papieru a pohľadniciam ma nepriviedla iba ku koníčku, ale vďaka nemu som spoznala úžasných ľudí s rovnakou vášňou pre pohľadnice, známky a papierový sortiment.

Snímka obrazovky 2023-01-08 o 21.51.25

Snímka obrazovky 2023-01-08 o 20.32.29

Postcrossing ma nepriviedol iba k pohľadniciam a zlepšeniu angličtiny, ale aj k tvorbe vlastných pohľadníc. Jedného dňa keď som hľadala ideálnu pohľadnicu, a nemohla som ju nájsť nikde tak som si povedala "Prečo nevytvoriť vlastnú?" A tu to celé začalo.. Odstupom času sa pozerám, že môj prvý návrh nebol nič moc ale zožal úspech aj v slovenskej komunite postcrosserov :) (skupinu nájdete na FB: tu). Kde som sa spoznala s ďalšími láskavými ľudmi, a s mnohými si pravidelne vymieňame pohľadnice a pomáhame si. 

Môj prvý návrh pohľadnice:

IMG_7720

 IMG_7025 IMG_7319

 

Dnes je posielanie pohľadníc veľmi ojedinelým až raritným koníčkom, hlavne medzi mladými ľudmi, ktorí uprednostňujú rýchlejšiu/digitálnu formu komunikácie. Som rada, že som k tomu mohla priviesť aj svoju sestru - učiteľku na základnej škole, ktorá postcrossingom umožnila deťom spoznávať svet cez pohľadnice.

Tvorenie pohľadníc sa stalo mojím relaxom,únikom a radosťou z toho, že môžem potešiť niekoho, len tak.. alebo, že práve môj dizajn mu chýba do zbierky. :) A verím, že to nájdete aj práve tu v mojom online obchode, radosť, nový prírastok do zbierky, niečo čo ste dlho hľadali, pre seba, pre kamaráta, pre rodinu. Pohľadnicový svet je nakoniec rozmanitý a nekonečný..:)

P.S. Zásluhy na tomto e-shope nemám iba ja. Obrovská vďaka za pomoc pri realizácii a podpore patrí mojej rodine, kolegom a známym, bez ktorých by tu nič nemohlo fičať ako hodinky. Ďakujem Vám! ♥

P.S. 2 Moje najlojálnejšie pracantky sú tu:                                                                                                       signature

IMG_8827