Z dôvodu dovolenky v dňoch 23.04.2024 - 30.04.2024 nebudeme expedovať objednávky. Všetky objednávky odošleme po 30.4.2024.

Čo napísať na pohľadnicu ?

Každý z nás občas tuho rozmýšľa nad tým čo najtrefnejšie napísať na pohľadnicu. Niekedy nám prázdne miesto nestačí, inokedy nám vety nie  a nie prísť na um. Okrem adresy prijímateľa, známok či vyzdobenia nálepkami prípadne washi-páskami, som si pre Vás pripravila pár užitočných typov čo napísať na pohľadnicu, prípadne akých tém sa držať.

Dizajn bez názvu (6)

 

TIPY NA KREATÍVNE TEXTY

1. O výnimočnom mieste či zážitku - "Vonku je nádherné zimné obdobie, sedím na terase chalupy a spomínam na krásne časy, ktoré sme tu prežili minulý rok, pri teplom krbe, ty si mi pripravila tú najlepšiu horúcu čokoládu." Zdieľajte svoje najkrajšie spomienky a pripomínajte si ich so svojimi blízkymi, ktorí nie sú práve najbližšie pri Vás.

2. Vďačnosť - Poďakujte blízkym, rodine alebo priateľom  vrúcnym odkazom na pohľadnici. Nech už pre Vás urobili čokoľvek, nezabúdajme že vďaka je niečo čo by sme nemali brať ako samozrejmosť.

3. Vtip -  Ak chcete rozveseliť pozdravom text "Sedím v kaviarni, v ktorej majú tabuľu s jasným odkazom Nemáme WI-FI rozprávajte sa medzi sebou.. tak ti píšem :D" bude určite to čomu sa každý prijímateľ rozveselí. :) 

4. Citát alebo báseň - Tip čo napísať na pohľadnicu aj pre Postcrosserov. Citát alebo báseň je niečo čo sa nachádza v mnohých profiloch užívateľov Postcrossingu. Mojimi obľúbenými citátmi sú napríklad tie z dielne Antoine de Saint-Exupéry , ak citát napíšete rovno na pohľadnicu Malého Princa, máte o nádherný pozdrav postarané.

5.  Záľuby - Máš záľubu v tenise, chovateľstve, filatelii alebo niečom inom ? Napíš svojmu prijímateľovi stručne čo tento tvoj koníček obnáša a prečo ho máš rád. Ak rád čítaš odporuč prijímateľovi dobrú knihu aká ťa naposledy zaujala či skladbu, ktorú si počul.

writing-926116_1280

Na jednom malom papieri sa môžu ukrývať veľké emócie a spomienky. Pri každom riadku posielajte nielen slová, ale aj kúsok svojej duše. Pohľadnica je ako brána, otvárajúca cesty k spomienkam, tajomstvám a priateľstvám. Tak vezmite pero do rúk, píšte s láskou a nechajte slová tancovať na papieri.